649.000 €
Villeneuve sur lot, op het platteland niet geïsoleerd, dit stenen huis zal u verleiden met de kwaliteit van de renovatie (volledig gerenoveerd vanaf 2018), de volumes en de omgeving. Dit alles op een zeer mooi bosrijk park van ongeveer 5965m² met zwembad, terras met zomerkeuken, spa, petanquebaan...
376.000 €
Te koop in een dynamisch dorp, licht stenen huis met karakter met prachtige volumes 235 m2 woonoppervlak, eiken parketvloeren en cementtegels. Zeer goed gerestaureerd, het ligt dicht bij winkels, een uur van Bordeaux en 15 minuten van een treinstation. Op de begane grond: entree, woonkamer met Prov
499.900 €
In het hart van de Lot-et-Garonne, in de stad Villeneuve sur Lot, dicht bij voorzieningen en diensten, heerlijk karaktervol pand smaakvol gerenoveerd met een bewoonbare oppervlakte van 303m², met 13 kamers, 6 slaapkamers en een bebost perceel van 1410m² met bijgebouwen en zwembad. Op de begane gro
212.000 €
Om in beslag te worden genomen... Gelegen in het hart van de Lot-et-Garonne, in de gemeente Monclar, in het hart van het dorp, dicht bij alle winkels, herenhuis voor commercieel en residentieel gebruik met dubbele ingang, vrij uitzicht op de vallei. Op de begane grond is er een inkomhal en een wer
299.600 €
Het hoofdgebouw bestaat uit: Een grote veranda (30 m2) met pelletkachel, tegelvloer, dubbele beglazing met hoogwaardig houten timmerwerk, veel lichtinval en een prachtig open uitzicht op de vallei. De woon/woon/eetkamer (70 m2) omkeerbare airconditioning, houtkachel in de zithoek, hoge plafonds.
425.000 €
Deze mooie en ruime woning is momenteel verdeeld in twee woningen. Op tuinniveau is het hoofdgebouw, volledig op één niveau: Een hal (13,45 m2) met toilet en de trap naar het appartement op de 1e verdieping. Een ruime woon/eetkamer/ingerichte keuken (74 m2) met uitzicht in de tuin en in de verte
388.500 €
Regio Aquitaine, tussen Bordeaux en Toulouse, Lot-et-Garonne (47), aan de poorten van een dorp met alle winkels. Prachtige architect villa gebouwd in 1969 met lift. Bewoonbare oppervlakte 230 m². Totale oppervlakte van circa 326 m². Boven: hal met trap en marmeren tegels, volledig ingerichte keuke
699.000 €
Zuid-West (Lot-et-Garonne), tussen Agen en Villeneuve-sur-Lot, in het hart van een heuvelachtig landschap, uitzonderlijk rustige en dominante site. AMENITY PAND gerestaureerd. Stenen set bestaande uit: Hoofdgebouw van ongeveer 400 m² woonoppervlak met overdekt terras en binnenzwembad. Op de bega
318.000 €
Charmant volledig gerenoveerd huis, ideaal gelegen dicht bij stadsvoorzieningen en treinverbindingen. Deze residentie biedt een perfecte balans tussen de rust van het platteland en het gemak van toegang tot de stad. Op de begane grond wordt u verwelkomd door een ruime veranda, die uitkomt op een p
318.000 €
Dit charmante gelijkvloerse huis is gunstig gelegen nabij het dorp Lévignac-de-Guyenne met zijn voorzieningen en gezondheidscentrum. De entree is via een mooie tuin die leidt naar de hal, die een slaapkamer, een badkamer, een toilet en een grote woonkamer/keuken met elkaar verbindt. Deze ruime, warm
386.900 €
Dit elegante, eigentijdse gelijkvloerse huis, genesteld in het hart van het platteland, op slechts 10 minuten van Duras, 20 minuten van Eymet en 30 minuten van de luchthaven van Bergerac. Deze accommodatie biedt een rustige omgeving en een prachtig uitzicht en een idyllische omgeving om te genieten
477.000 €
Dit prachtige stenen huis ligt op slechts 5 minuten van de stad Marmande. De locatie biedt een perfecte balans tussen de rust van het platteland en de nabijheid van alle voorzieningen, winkels, bars en restaurants. Het treinstation van Marmande biedt uitstapjes naar Bordeaux in 45 minuten. Het sten
695.000 €
Op slechts enkele minuten van het charmante stadje Duras ligt deze uitgestrekte woning met 13 slaapkamers, genesteld in een rustige omgeving met een prachtig uitzicht op het platteland. Perfect voor een investeerder of om meerdere gezinnen te huisvesten, deze woning heeft een aanzienlijk verhuurpote
405.000 €
Exclusiviteit. Een goed bewaard geheim dat niet over het hoofd wordt gezien, op 2 minuten van de winkels, op 4 minuten van het SNCF-treinstation en op 10 minuten van Villeneuve sur Lot. Land 795m2 plus een stenen ponton met aanlegsteiger voor boot, platform voor plancha en barbecue. De rivier de Lot
737.000 €
Vijf minuten van de winkels, restaurants en scholen van de bastide van Monflanquin (geclassificeerd als een van de mooiste dorpen van Frankrijk) en 40 minuten van Bergerac met zijn internationale luchthaven. In een prachtige groene omgeving, zonder naaste buren. Het hoofdgebouw is verdeeld over drie
651.000 €
Genesteld in het hart van een adembenemend landschap en op slechts 20 minuten van het treinstation en de snelweg, biedt dit stenen hoofdhuis, momenteel verdeeld in twee afzonderlijke woningen, flexibiliteit en potentieel. Met de mogelijkheid om het te herconfigureren tot een enkele woning, wordt het
759.000 €
Zeldzaam in de stad Penne d'Agenais op een prachtig park van 2 hectare beplant met honderd jaar oude bomen volledig uit het zicht. Deze woning is gelegen op een paar minuten van het dorp Penne d'Agenais 'Mooiste dorpen van Frankrijk'. Bestaande uit een schuur van meer dan 300 m2 volledig vernieuwd
460.000 €
Dit prachtig gerenoveerde huis ligt op slechts 30 minuten van een treinstation en op 90 minuten van de stad Bordeaux, met zijn internationale luchthaven. Deze accommodatie is ideaal voor diegenen die op zoek zijn naar een strategische locatie om te genieten van zowel lokale attracties als transportf
546.000 €
Aantrekkelijke boerderij, een karaktervolle residentie gebouwd in 1810, ideaal gelegen op slechts vijf minuten van Marmande, dicht bij scholen, het treinstation en de toegang tot de snelweg. Deze gelijkvloerse residentie biedt een subtiele mix van de rustieke charme van zijn oorsprong en modern
599.000 €
Deze accommodatie ligt aan het einde van een rustige doodlopende weg, dicht bij het charmante stadje Duras op een heuveltop. De stad heeft een prachtig kasteel, winkels, bars, restaurants en pittoreske wijngaarden, waardoor het een heerlijke en schilderachtige locatie is. Het pand biedt verschillend
350.000 €
De eerste schuur is in 2018 gerenoveerd en opgeleverd: Een chique verbouwing van de Tabaksschuur met een aantal zichtbare balken en gewelfde plafonds op de eerste verdieping. Er is op maat gemaakte aluminium dubbele beglazing, airconditioning in de slaapkamers, een houtkachel en elektrische radiator
355.500 €
Mooi gelijkvloers huis gelegen in een rustige omgeving met een oppervlakte van ongeveer 131m2 met een grote woonkamer van 50,16m2 met uitzicht op de buitenkant, een open keuken, drie slaapkamers, twee met inbouwkasten, een badkamer, een onafhankelijk toilet, een kelder die kan dienen als een wasruim
460.000 €
Op een steenworp afstand van Monflanquin op de weg naar de Bastides, aan het einde van het charmante kleine pad heeft u toegang tot dit vastgoedcomplex herstelt en biedt u alle comfort die u wordt beschreven de belangrijkste finery: een grote keuken, een eetkamer, een woonkamer van 35M2 met zijn ver
244.950 €
In een rustige maar niet geïsoleerde omgeving, gelijkvloers huis met 150 m2 leefruimte, grote woonkamer, woon / eetkamer met toegang tot overdekt terras van 16 m2 met uitzicht op het zwembad, 1 open en uitgeruste keuken met toegang tot een grote veranda, 3 slaapkamers, een kantoor (wat een 4e slaapk