Huizen met garage Lot-et-Garonne : 399 vastgoed te koop

198.000 €

Het huis, gebouwd in Frans larikshout, met respect voor de natuur en haar omgeving, is gebouwd door een lokale ambachtsman/meester-gezel volgens Rt 2005 normen. Een ruime woonkamer met volledig ingerichte en uitgeruste keuken (35 m2) openslaande deuren die directe toegang geven tot het terras op he

  • 44
  • 2.052
  • 3

211.000 €

Op 2 stappen van voorzieningen... Ontdek deze aangename gelijkvloerse villa, uit de jaren 2000, met 150m2 woonoppervlak voor 4 slaapkamers op 1500m2 omheind terrein: groot overdekt terras dat toegang geeft tot de grote halfopen keuken en een woon/eetkamer van meer dan 43m2, badkamer + douche, toilet

  • 150
  • 1.517

445.000 €

Gelijkvloers huis met gastenkamers in de buurt van Villeréal

Locatie: Genesteld in het hart van het platteland, op een paar minuten van Villeréal, een bastide geclassificeerd als een van de mooiste dorpen van Frankrijk, profiteert deze woning van alle voorzieningen. Het is ideaal gelegen op 20 minuten van Bergerac, met zijn treinstation en internationale luch

  • 167
  • 1 ha

698.000 €

Zestiende- en achttiende-eeuws herenhuis 600 m² - 19 kamers - Park

Tussen Bordeaux en Agen is dit privéhotel ideaal voor het overwegen van verschillende high-end projecten, zoals: het creëren van een school, een opleidingscentrum, een co-working space, een restaurant, een toeristisch hotel of het organiseren van workshops en stages Bovendien suggereert dit pand, va

  • 600
  • 6.400
  • 19

310.000 €

De woning wordt betreden via de automatische poort met afstandsbediening, het perceel van ca. 2.635 m2 is volledig omheind, een 2e toegang bestaat naar het noordwesten via de landelijke weg. Dit moderne huis bestaat uit: Een zeer grote en lichte leefruimte, bestaande uit een woonkamer, een eethoek

  • 127
  • 8.888

679.900 €

Prachtig stenen pand met zijn toren, schuren, land en bossen. Het woonhuis bestaat uit: Een inkomhal met houten trap (17 m2). De woonkamer met open haard (31,3 m2) twee grote ramen (dubbele beglazing) met uitzicht op het essenpark, houten vloer. De keuken (29 m2) met zijn prachtige cementtegels

  • 185
  • 56 ha
  • 10

248.400 €

Stenen huis uit de regio bestaande uit: Een woonkamer (26,3 m2). Een keuken met open haard en terracotta vloer (11 m2). Een eetkamer (17,2 m2). Een eerste slaapkamer (18,5 m2). Een tweede slaapkamer (17 m2). Een derde slaapkamer (16,8 m2). Een vierde slaapkamer (16,7 m2) Een badkamer/toilet

  • 130
  • 10

258.000 €

Dit aangename huis zal u bevallen met zijn oppervlakte en karakter, het is het familiehuis! Een inkomhal (8,3 m2) terracotta vloer De woon/eetkamer (31,3 m2) met zijn stenen open haard en houtkachel, terracotta vloer, mooie balken aan het plafond, uitzicht op de tuin, kast onder de trap De keuken (2

  • 156
  • 4.697
  • 8

197.000 €

Stenen boerderij bestaande uit 2 huizen, 2 schuren op meer dan 3 hectare grond. Een eerste huis bestaat op de begane grond uit een woonkamer met keuken en een badkamer met toilet, boven 2 slaapkamers. De woonoppervlakte bedraagt circa 70m2. De woning wordt vergezeld door een kelder. De tweede gelijk

  • 200
  • 3.114

209.520 €

In het zuidwesten, dicht bij de Dordogne, en genietend van een prachtige en groene omgeving, ligt deze oude stenen boerderij in de buurt van onze prachtige bastide van Monflanquin. Deze woning biedt een gelijkvloers huis, van ongeveer 125m², bestaande uit 2 slaapkamers (14,21m² en 19,5m²), een grote

  • 125
  • 4 ha

335.000 €

Stenen huis met zwembad

Op zoek naar ruimte, comfort en welzijn op het platteland op enkele kilometers van de stad? Kom allereerst het stenen huis van 164 m2 bezoeken, met een entree, 1 woonkamer met airconditioning, 1 eetkamer met open haard, 1 veranda met uitzicht op het park, 1 keuken, 1 kantoor, 3 slaapkamers, waarvan

  • 164
  • 8.093

357.000 €

Charmant huis, 4 slaapkamers en zwembad

Authentieke gerenoveerde boerderij uit de jaren 1800, combineert op harmonieuze wijze oude charme en hedendaags comfort met een rustieke, chique sfeer. Gelegen op een omheind terrein van 1400 m², beplant met bomen en bloemen, met een binnenzwembad van 10x5m. Op een niveau kunt u genieten van een ov

  • 175
  • 1.400

246.000 €

In het hart van het dorpshuis van 185m2 gerenoveerd op 2 niveaus met tuin van 1342m2 plus een bijgebouw, begane grond een woonkamer houtkachel, een ingerichte keuken, een berging, een toilet.Boven 3 slaapkamers, een doucheruimte, een toilet, een hal. Op de 2e verdieping een master suite met doucheru

  • 185
  • 1.227

376.000 €

Exclusiviteit Newdeal Immobilier Villeneuve sur Lot. Ik bied u deze uitzonderlijke villa van 163 m² aan, op een prachtig bebost perceel op een heuvel van 5200 m², in de zeer gewilde woonwijk Plaisance, met een adembenemend uitzicht op de bastide en de Lot-vallei. Dit huis is volledig gerenoveerd doo

  • 164
  • 5.200

495.000 €

Huis met zwembad op een rustige locatie, Castillonnes

Locatie: Op slechts 5 minuten van Castillonnès, in een rustige en overlastvrije omgeving op het platteland, profiteert dit huis van een bevoorrechte locatie zonder vis-à-vis, zonder naaste buren en zonder drukke wegen, beschermd en omgeven door zijn land. Het ligt op slechts 30 minuten van Bergerac.

  • 163
  • 1 ha

170.000 €

Te koop: Uitzonderlijk 6-kamer herenhuis van circa 141 m² met tuin gelegen in Barbaste. Bij het betreden van dit huis wordt u verleid door de leefruimte van meer dan 50m² met zijn uitgeruste Amerikaanse keuken, een grote ingerichte bijkeuken, een toilet en toegang tot de garage van bijna 15m² waard

  • 141
  • 233

206.400 €

T5 huis met groot perceel + duiventil

Gelegen in de stad Castella, een zeer rustige omgeving in het hart van het platteland, kom en ontdek dit charmante T5 stenen huis van 106 m². Het is als volgt georganiseerd: op de begane grond, een grote woonkamer met open haard, een keuken, een doucheruimte, een toilet en een slaapkamer. Boven, een

  • 106
  • 3.092

295.000 €

Verkoop Huis met een oppervlakte van 149 m2 in Lavardac, 6 kamers, 3 slaapkamers, een garage en park

Kom en ontdek dit charmante gelijkvloerse huis van 149 m², gelegen in een rustige en aangename omgeving in de stad Lavardac, dicht bij alle voorzieningen. Dit prachtige charmante huis is ideaal voor het ontvangen van een gezin, het biedt u een woonkamer (keuken, woonkamer, eetkamer) van 68 m², alle

  • 149
  • 3.425

315.000 €

Te koop huis in Nérac, 5 slaapkamers, 200m² woonoppervlak, met park en zwembad.

Dit prachtige architectenhuis onderscheidt zich door zijn tijdloze charme. De lichte en luchtige ruimtes bieden modern comfort in een landelijke omgeving. Binnen ontdekt u een woonkamer van ongeveer 31m² met open haard, ideaal om kostbare momenten te delen met familie of vrienden. De uitgeruste keu

  • 185
  • 4.179

399.000 €

Villa van 230 m2 woonoppervlak volledig gelijkvloers, bestaande uit een grote woonkamer van 52 m2 met houten insert, ingerichte keuken, een bijkeuken, een eigen ouderlijke ruimte met slaapkamer, doucheruimte, kleedkamer, kantoor en toilet, een tweede slaapgedeelte met 4 extra slaapkamers, een douche

  • 230
  • 4.733

425.000 €

Vastgoed met veel potentieel

Amper 5 minuten van het dorp Saint Sylvestre en Penne D'agenais op 16000 m2 een boerderij en zijn bijgebouwen, waaronder 2 tabaksdrogers 128 en 84m2, een schuur van 218m2 een bijgebouw van 93m2, 2 putten in productie, bronnen, vijver, boomgaarden, moestuin, kippenhok. Huis 140m2, ingerichte keuken 3

  • 150

550.000 €

Stenen woning met huis, gîtes en zwembad

Gelegen tussen de Périgord en de Quercy, aan de rand van de Dordogne en de Lot, rustig stenen pand gelegen op een groot bosrijk en bloemrijk park van bijna 2 hectare. Ideale plek voor een familiereünie of een toeristische activiteit, het geheel bestaat uit een hoofdgebouw en 2 huisjes, een zwembad,

  • 400
  • 14

650.000 €

Prachtig hippisch eigendom

Te koop via eigenaar in Bournel 47210 Prachtig landhuis in het hart van de Bastille-steden. Gemakkelijke toegang tot de luchthavens Bergerac 25 minuten, Toulouse / Bordeaux 2 uur. Met zijn idyllische omgeving en de nabijheid van alle voorzieningen biedt deze woning zowel de optie van een p

  • 250
  • 6 ha
  • 13

675.000 €

Stenen huis met Gîtes en zwembad

Stenen boerderij van 120 m2 in een rustige vallei bestaande uit drie slaapkamers, lichte ruime woonkamer met stenen vloer en houtkachel, ingerichte eetkeuken met airconditioning, wasruimte, hal met royale opbergkasten, badkamer met bad en douche / wc. Centrale verwarming. Tuin van particuliere eig

  • 450
  • 1 ha
  • 8
170000 698000 399 EUR

Lot-et-Garonne Huizen met garage

Lot-et-Garonne is een prachtige streek in het zuidwesten van Frankrijk. Het landschap strekt zich uit langs de rivier de Lot en is gevuld met pittoreske dorpen, bossen en velden. Huizen met garage in Lot-et-Garonne kunnen worden gevonden op prachtige locaties door heel de regio. Heerlijke gebieden voor rust en privacy omringd door glooiende valleien, bergplateaus en bossages. Of je nou zoekt naar eigendommen aan het meer of dichtbij historische sites; huizen met garage in Lot-et-Garonne bieden iets voor iedere soort woningzoeker. Woonstedelijkhede, buitengebied of eenvoudig gezegd, wat dan ook - er zijn talloze mogelijkhede om te verblijven in de intieme gemeenhappken van Lot et Garonne!