Huizen met tuin Lot-et-Garonne : 808 vastgoed te koop

440.000 €

Een lange, met bomen omzoomde oprijlaan leidt u naar deze prachtige stenen longère met vijf slaapkamers die dateert uit 1750. Met prachtig aangelegde tuinen met een prachtig 360° uitzicht op het omliggende platteland, is de warmte en charme die bij dit pand wordt gevoeld duidelijk. Rustig en privé,

  • 255
  • 8

795.000 €

Aan de oevers van de Lot: Maison de maître, 2 tabaksdrogers deel van een oude boerderij, 3 charmante huisjes Lot et Garonne, op 1 uur rijden van Bordeaux aan de oevers van de Lot. 20 minuten van Villeneuve sur Lot. Charmant dorpje te voet, met alle voorzieningen. Maison de maître, 2 drooglo

  • 520
  • 6.816
  • 14

420.000 €

Karakteristiek huis in de buurt van Laroque

Het is aan het einde van een pad dat een park doorkruist dat dit karaktervolle huis gerestaureerd lijkt te zijn. Het bestaat uit een entree die leidt naar een grote woonkamer, een kleine woonkamer met toegang tot de eetkamer en een keuken. Een gang leidt naar het nachtgedeelte met een badkamer, toil

  • 250
  • 10 ha

242.000 €

Vrijstaand landhuis

Aan het einde van een doodlopende weg, oude stenen boerderij gerestaureerd op een perceel van ongeveer 2300 m².

  • 128
  • 2.300

224.000 €

Stenen huis, tuin en garage.

Prayssas gebied, rustig, charmant stenen huis met drie slaapkamers en een open keuken naar een woonkamer van 60 m2 versierd met een indrukwekkende open haard. Garage, waterput, tuin met bomen, wijngaarden, overdekte terrassen... Kwaliteitsdiensten, dubbele beglazing, warmtepomp... --

  • 125
  • 580

140.000 €

Middeleeuws huis in het hart van een dorp met tuin

In het hart van het dorp Prayssas en zijn voorzieningen, een imposant stenen gebouw dat gedeeltelijk de middeleeuwse wal van de bastide vormt. Vier slaapkamers, garage, werkplaats, tuin, efficiënte verwarming.... Voor liefhebbers van geschiedenis. --

  • 127
  • 60

260.000 €

Mooi dorpshuis van 265 m2 woonoppervlak met zwembad

Kom en ontdek dit prachtige atypische dorpshuis. Het bestaat uit een eerste woongedeelte met op de begane grond een woonkamer, een ingerichte en uitgeruste keuken en een woonkamer.  een prachtige bibliotheek en een grote slaapkamer met doucheruimte en toilet. Dan boven 3 slaapkamers en een kantoo

  • 265
  • 200
  • 12

320.250 €

Gemoderniseerd huis met 3 slaapkamers met een prachtig uitzicht op het zuiden, zwembad en tuinen op 15 minuten rijden van Monflanquin Ontdek deze prachtig gerenoveerde woning met 3 slaapkamers, oorspronkelijk gebouwd in de late jaren 70 en zorgvuldig gemoderniseerd en uitgebreid in het afgelopen

  • 160
  • 5.428

495.000 €

Op een uitzonderlijke locatie in het hart van Villeneuve Sur Lot, charmant huis met karakter, van 200 m2 en 200m2 bijgebouwen in een bosrijk park van 4062 m2, bestaande uit: Op de begane grond: - een grote woonkamer - een gesloten en uitgeruste keuken van 14,38m2 - twee kantoren van 19,09m2 en 1

  • 200
  • 4.062

246.000 €

Uw adviseur Marianne Villemur, biedt u in de Lot-et-Garonne, op 10 minuten van Nérac, rustig, met uitzicht op het platteland, dit gelijkvloerse huis van 150 m² woonoppervlak op een perceel van 2795 m². Het bestaat uit een grote woonkamer die uitkomt op een terras, een aparte keuken, 3 mooie slaapkam

  • 150
  • 2.495

353.000 €

Exclusiviteit, een zeldzaam juweeltje om zonder vertraging te komen ontdekken, volledig gerenoveerd in de pure tradities, dit prachtige huis biedt royale, aangename, warme ruimtes, het bestaat op de begane grond uit een woonkamer van meer dan 80 m², een keuken, een berging, een slaapkamer en een bad

  • 255
  • 2.046

445.400 €

Prachtig landhuis gelegen tussen Duras en Marmande. Prachtige locatie met een prachtig uitzicht en geen naaste buren. 150 m2 bewoonbare oppervlakte - 4 slaapkamers / 3 badkamers Bijgebouwen 3,9 hectare grond met zwembad Keuken / eetkamer: Open haard met houtkachel. 8,50 m2 + 27 m2 Woonkamer: houten

  • 150
  • 4 ha

299.000 €

Huis dicht bij voorzieningen met zwembad

Delphine en Alexis Riem presenteren u in de stad Damazan, op een steenworp afstand van de winkels en dicht bij de oprit van de snelweg, dit ruime huis niet over het hoofd gezien van ongeveer 170m2 op zijn beboste terrein van ongeveer 2200m2 met zwembad 13 5 chloor in uitstekende staat (diepte 1,5m,

  • 200
  • 2.192

295.000 €

Stenen huis met 8 kamers, zwembad, gîte en bijgebouw

Ontdek in het hart van een charmant gehucht dit prachtige stenen huis van ongeveer 230m², een echte oase van rust. Genesteld op een perceel van 3992m² beplant met bomen en bloemen, biedt deze woning een uitzonderlijke leefomgeving, een combinatie van harmonie, welzijn en de charme van het oude, bewa

  • 260
  • 3.992
  • 8

149.990 €

Groot stenen familiehuis met tuin, garage en vrij uitzicht

Gelegen op de hoogten van de Gascogne, in een dynamisch dorp met alle voorzieningen, Dit prachtige traditionele stenen huis, geclassificeerd als C, profiteert van permanente zonneschijn, een omheinde tuin met garage en een prachtig dominant uitzicht op de Gélise-vallei. Gerenoveerde woning met dubb

  • 187
  • 783

270.000 €

In een rustige omgeving, mooi huis op vlak land met bomen

Op 5 minuten van Marmande, in een rustige en aangename omgeving, biedt dit mooie huis in perfecte staat op één niveau een entree/kantoor, 1 ingerichte keuken, 1 woonkamer met houten insert, 3 slaapkamers, 1 badkamer en 1 toilet. Boven, 1 extra slaapkamer met balkon en 1 doucheruimte/wc. Talrijke kas

  • 132
  • 2.707

358.000 €

Huis met zwembad

Gelegen in Dolmayrac (47110), biedt dit huis van 148 m² op een perceel van 5405 m² een rustige omgeving. Het is gebouwd in 2007 en heeft een terras van 50 m², een zwembad en een bowlingbaan, ideaal om te ontspannen met het gezin. De dubbele beglazing en vloerverwarming met warmtepomp zorgen voor een

  • 148
  • 5.405

450.640 €

Charmant stenen landhuis op korte afstand van Duras in een landelijke omgeving met een prachtig uitzicht. Het biedt een huis van 187 m2 woonoppervlak (3 slaapkamers) en kleine vrijstaande bijgebouwen voor de gasten. 17.862 m2 grond met zwembad Entree: 10 m2 Eetkamer: balkenplafond. Glazen deur die u

  • 187

87.200 €

Op het mooie centrale plein van het dorp Damazan

Charmant dorpshuis Ideaal gelegen aan het centrale plein van een historisch dorp, biedt dit herenhuis een royale en functionele leefruimte op ongeveer 110m2, verstoken van een tuin maar doordrenkt met de authenticiteit van zijn locatie. Kenmerken: Begane grond: Woonkamer, keuken, wasruimte, toil

  • 111
  • 90

2.480.000 €

In het hart van de Lot & Garonne, een bekend departement en zo toeristisch vanwege zijn natuurlijke, historische en gastronomische rijkdommen, opmerkelijk 17e-eeuws kasteel met bijgebouwen dicht bij de A62 Bordeaux/Toulouse, 15 minuten van een stad van 20.000 inwoners, 30 minuten van Agen, 1 uur van

  • 1.000
  • 23 ha
  • 23

216.000 €

Hedendaags Miason type F4 semi ingegraven: Mooie inkomhal die uitkomt op ingerichte keuken met toegang tot veranda .. Een grote woonkamer met uitzicht op het park met open haard. Nachtgedeelte: 3 slaapkamers van 12m2 tot 14 m2. Een badkamer met inloopdouche en dubbele wastafel. Buiten een overdekt

  • 110
  • 2.380

340.000 €

Heuvels van Tonneins

In Tonneins, op de heuvels, biedt dit prachtige pand u rust, comfort en ruimte! De gelijkvloerse villa van 200 m2, gebouwd met hoogwaardige materialen, stelt u in staat om een groot gezin, vrienden of een gastverhuuractiviteit te huisvesten, dankzij de 2 slaapgedeeltes gescheiden door de leefruimte

  • 206
  • 9.966

255.000 €

Recent gelijkvloers huis 120m2 + een onafhankelijke studio van 25 m²

Romain Lefranc nodigt u uit om in exclusiviteit dit prachtige pand te ontdekken dat een uitzonderlijke leefomgeving biedt! Genesteld op een royaal perceel van 3411m2, combineert dit gelijkvloerse huis van ongeveer 120m2 modern comfort en functionaliteit. Gelegen in een rustige omgeving, is het een

  • 145
  • 3.411

900.000 €

Opmerkelijk!

Dit prachtige pand, een ware oase van rust, bestaat uit een hoofdhuis of klein kasteel met zijn twee torens, een conciërgewoning met garage met uitzicht op een ommuurd park. Het huis is, net als de tuin, geclassificeerd als een "opmerkelijk erfgoed". Liefhebbers van stenen, mooie woningen, mooie o

  • 600
  • 3.800
  • 14
87200 2480000 808 EUR
De laatste artikelen Alle artikelen over het volgende departement: Lot-et-Garonne >
1 maand geleden

De 10 mooiste dorpen in de Lot-et-Garonne

Lees artikel >
1 maand geleden

Vastgoedmarkt Lot-et-Garonne: nieuws, prijzen en trends

Lees artikel >
2 maanden geleden

Lot-et-Garonne: een departement waar het goed toeven is

Lees artikel >

Lot-et-Garonne Huizen met tuin

Lot-et-Garonne, Frankrijk is een landelijke omgeving met prachtige historische bezienswaardigheden die samengaan met moderne luxe. Bekend om de wijn en gastronomie, biedt Lot-et-Garonne ook woningen met tuinen te koop. Of het nu gaat om traditionele boerderijen of stedelijk ontworpen nieuwe woningen, er zijn vele opties voor iedere smaak. Met meren die naar bergen leiden en landschapsparken in de buurt, kunnen extra amusement mogelijkheden worden gevonden voor het perfecte ideale huis met tuin dat Lot-et-Garonne te bieden heeft.